Laseroterapia

Nový systém prináša neprekonateľnú flexibilitu a skrátenie prestojov s plnou kontrolou parametrov (ablácia, termálna zóna, erytém), čo dáva lekárom možnosť prispôsobiť liečbu všetkým pacientom.Voľbou správneho pulzu máme možnosť minimalizovať vedľajšie účinky a prestoje medzi ošetreniami. Maximálna spoľahlivosť a kontrola s minimálnym tepelným poškodením a optimálnou dobou hojenia.

Hlavné výhody

Najnovší systém
Najbezpečnejšie na trhu
Vhodné aj v lete

Vďaka technológií PSD je modulácia ablácie a tepelná denaturácia ideálne pre potreby každéhopacienta a ošetrenia.

Tepelný účinok po ablácií sa energia CO2 lasera premieňa na teplo šíriace sa hlboko v dermea spôsobuje okamžité scvrknutie tkaním so stimuláciou tvorby nového kolagénu.Ablácia špičkový výkon dodávaný v prvej časti impulzu veľmi rýchlo uvoľňuje veľké množstvoenergie a spôsobuje okamžitú abláciu (zbrúsesnie) epidermy a vrchných vrstiev pokožky.

logo-smart-xide-punto-1400x176

Funkcia SmartStack – pomocou nej je možné pôsobiť viacerými po sebe idúcimi impulzmina rovnakom mieste (DOT) v rozmedzí od 1 do 5.

Dokonalá regulácia tepelného účinku – medzi impulzmi sa tkanivo ochladzuje, čím sa znižujetepelné poškodenie a riziko nežiadúcich účinkov.Presná regulácia hĺbky odparovania – zabraňuje krvácaniu, čo má za následok rýchlehojenie a zvýšený komfort pacienta.

Smartxide Punto deka laser
Vďaka funkcii SmartStack je laser SmartXide Punto jedným z najbezpečnejších a najefektívnejších systémov na trhu.

Vďaka nekompromisnej všestrannosti je SmartXide Punto schopný úspešne a bezpečne liečiťaj v tých najzložitejších prípadoch, ako sú jazvy, povrchová pigmentácia a hlboké vrásky, rovnakotak na veľmi chúlostivých miestach ako napr. na krku a viečkach,na fototypoch s vysokým rizikom PIH (pozápalové hyperpigmentácie). Ošetrenie CoolPeel TM CO2 je zbrusu nový spôsob, ako poskytnúť výhody tradičného ošetrenia Co2 resurfacing, s bezpečnejším a pohodlnejším prístupom, a to zameraním len napovrchovú vrstvu kožného tkaniva. Jednou z hlavných výhod je možnosť podstúpiť ošetrenie CoolPeel aj v letnom období!

Laser tváre

Laser

Unikátne odstránenie lézii pomocou nášho najnovšieho laser. Výsledky sú okamžité a trvácne. 

Resurfacing

Resurfacing CO2 laserom je mini invazívny zákrok omladenia pokožky, ktorý obnovením tvorby kolagénu v pokožke pomáha bojovať proti prejavom starnutia najčastejšie tváre, krku, dekoltu alebo rúk.

istockphoto
Cool peling

CoolPeel​

Pohodlenjší a bezpečnejší zákrok s najmodernejším prístrojom. Už sa nemusíte báž zárokov v lete. 


Kontraindikácie

  • herpse simplex / zoster
  • akútne zápalové ochorenie (aktívne akné…)
  • tehotenstvo, dojčenie
  • akútne vzplanutie exzému (atopický exzém, periorálna dermatitída…)
  • imunosupresívne stavy (onkologický pacienti…)
DEKA

SmartXide Punto by DEKA

Frakčný CO2 laserSpoločnosť DEKA je priekopníkom v laseroch CO2pripravila novú generáciu CO2 laserov pomocou DOT Therapy.Najnovším systémom SmartXide Punto je nová základná konfigurácia CO2 lasera určenápre estetickú medicínu a dermatologickú chirurgiu.