Trichopigmentácia / Tricho tattoo

Trápi Vás čiastočná či úplná strata vlasov? Pri pohľade do zrkadla už nechcete svoj zrak zamerať na presvitajúcu pokožku?

Radi by ste pre túto zmenu niečo urobili, ale máte obmedzené možnosti?

Nie ste vhodnými adeptmi na transplantáciu vlasov z dôvodu nedostatočnej odberovej plochy potrebných vlasových folikulov?

Ste finančne limitovaní?  Nezúfajte, v NESTORY medical centre pre Vás máme riešenie.

Trichopigmentácia je imitácia vlasových folikulov, založená na mikropigmentovej implantácii, pri ktorej sa vpravuje organický pigment do hĺbky 0,5 – 1mm epidermis. Je to nechirurgický zásah do vrchnej časti pokožky, ktorá imituje hustý porast mikrovlasov na tých častiach, kde vlasy úplne chýbajú alebo sú riedke. Pričom sa snažíme docieliť čo najprirodzenejší vzhľad. Berie sa do úvahy  pohlavie, vek, pôvodná farba vlasov, prirodzenosť a predstavy klientov o konečnom výsledku.  Výsledok je okamžitý a maximálne prirodzený. Ide o dočasnú mikropigmentáciu, ktorá vydrží 2-3 roky v závislosti od vnútorného a vonkajšieho prostredia jedinca. Kozmetické farbivo sa postupne z tela prostredníctvom obranného systému  odbúrava. Trvanlivosť mikropigmentácie je u každého jedinca individuálna, záleží od rôznych faktorov, ktoré vplývajú na to ako sa pigment “uchytí” a či farebná sýtosť vydrží polroka, rok a viac. Preto je dôležité dodržať pokyny pred a po mikropigmentácii.  Zhruba však po dvoch rokoch je vhodné pigment oživiť

Indikácie

Kontraindikácie

Samotná procedúra je ambulantný zákrok prebiehajúci v lokálnom znecitlivení. Pracujeme s prístrojom Medical PM Digital svetoznámej značky Mastor. Ide o nemeckú kvalitu s najnovšou magnetickou technológiou.  Dĺžka trvania  a cena samotnej mikropigmentácie závisia od veľkosti požadovanej plochy.

Pri trichopigmentácii používame pigmenty so špičkovou receptúrou, ktoré sú bohaté na vysoký podiel mikropigmentových častíc, navyše ich odlišnou štruktúrou a kvalitou nevysušujú ako väčšina. Ich vysoká viskozita tiež podporuje presné, dlhotrvajúce zadržiavanie farieb – čo sa premieta do spokojných klientov. 

Plocha č.1
350 - 450 €
Plocha č.1 až č.2
450 - 600 €
Plocha č.1 až č.3
600 - 700 €
Plocha č.1 až č.4
700 - 800 €
Plocha č.6
500 - 600 €
Plocha č.6 + č.5
600 - 700 €
Plocha č.6 + č.5 + č.7
700 - 800 €
Plocha celej hlavy č.1 - č.7
cca 1600 €

Cenník je informatívny. V cene je zahrnutá korekcia do 2 mesiacov. Presná cena sa určí po osobnej konzultácii.