Kožná ambulancia

VŠZP

ZMLUVNÝ PARTNER VŠZP

Sme súkromná nezmluvná dermatovenerologická ambulancia v Košiciach. Ponúkame kompletnú dermatovenerologickú starostlivosť pre pacientov všetkých vekových kategórii. Zameriavame sa na prevenciu, diagnostiku, liečbu a dispenzárnu starostlivosť o pacientov s kožným ochorením. U nás nájdete odpovede a riešenia  na všetky Vaše otázky ohľadom Vášho kožného problému. Ponúkame Vám nadštandardnú a cenovo dostupnú zdravotnú starostlivosť. Veľmi radi Vás objednáme na konkrétny termín a čas, bez dlhej čakacej doby a výmenného lístka. Počas konzultácie Vám vysvetlíme možnosti liečby, postupy jednotlivých zákrokov a spoločne vyberieme to najvhodnejšie riešenie pre Vás. Okrem toho ponúkame kožné vyšetrenie na diaľku z pohodlia domova alebo zo zahraničia v rámci online konzultácie. Kladieme dôraz na individuálny a empatický prístup, rýchlu a správnu diagnostiku príčiny problémov a efektívnu liečbu pod dohľadom skúsených lekárov, aby sme vám zabezpečili čo najlepší zdravotný a estetický výsledok.

Kožná ambulancia je určená pre

Deti od novorodeneckého veku
Adolescentov
Dospelých

Naše výhody

Objednávanie

Pre šetrenie Vášho času a kratšie čakacie doby Vás objednáme na presný termín.

Bez výmenného lístka

K vyšetreniu nepotrebujete výmenný lístok, nemáme zmluvy so zdravotnými poisťovňami.

Prednostné vyšetrenie

Možnosť objednať sa na prednostné vyšetrenie do 24 hodín.

Online konzultácia

Online konzultácia z pohodlia domova, aj zo zahraničia

Klimatizované priestory

Dostupnosť MHD

Výborná dostupnosť mestskou hromadnou dopravou.

Bezbariérový prístup

Parkovanie

Vyhradené parkovacie miesta pre našich pacientov.

Anglický jazyk

Možnosť vyšetrenia a konzultácií v anglickom jazyku.

Naše služby

Komplexné kožné vyšetrenie

Preventívne, akútne alebo  cielené vyšetrenie kože celého tela vrátane ovlasenej časti hlavy, nechtov a slizníc. Vyšetrujeme deti, dospelých i seniorov.

Vyšetrenie znamienok

Celotelové vyšetrenie znamienok dermatoskopom pre včasný záchyt podozrivých alebo rakovinovo zmenených útvarov. Odporúča sa absolvovať ho 1x ročne ideálne od jesene do jari no v prípade výskytu podozrivého útvaru alebo v prípade poranenia akejkoľvek lézie ihneď.

Second opinion

Second opinion/ druhý názor je v zahraničí bežný postup. Ak potrebujete druhý názor lekára pri pretrvávajúcich kožných ťažkostiach, môžete ho obdržať v našej  ambulancii. Second opinion zdravotná poisťovňa nehradí. Môže Vám pomôcť povrdiť správnosť vašej  diagnózy, navrhnúť doplňujúce vyšetrenia k stanoveniu či spresneniu vašej diagnózy, zodpovedať otázky, na ktoré ste nedostali odpoveď v ambulancii vášho lekára, vysvetliť Vám nejasnosti zo zdravotnej správy z odborného do „ľudského“ jazyka, aby ste jej porozumeli.

Epikutánne testy

Vyšetrenie precitlivenosti na kontaktné alergény ako kovy, chemické a kozmetické prímesy a mnohé iné. Vyšetrenie prebieha počas troch návštev v priebehu jedného týždňa.

Vyšetrenie znamienok pre firmy

Na objednávku vykonávame dermatoskopickú kontrolu znamienok Vašich zamestnancov počas pracovnej doby priamo vo Vašej firme.

Nastreľovanie náušníc

Nastreľovanie náušníc vykonávame od veku 6 mesiacov. Je možné nastreliť aj 1 ks.

Infúzna terapia vitamínom C

Ambulantne infúzne podaný vitamín C zrýchluje hojenie rán, pôsobí protizápalovo, podporuje imunitu čím pomáha v boji proti infekciám. Priamo ovplyvňuje tvorbu kolagénu v koži a kĺboch, čím spomaľuje proces starnutia organizmu. 

Chirurgické odstránenie pigmentovaných a nepigmentovaných útvarov

Ambulantný zákrok prebiehajúci v lokálnom znecitlivení s následným histologickým vyšetrením.
Výber stehov po 10-14 dňoch. Ideálnym obdobím je jeseň a zima. Pri akútnom poranení alebo krvácaní Vám vieme poskytnúť promptný termín.

chirurgia

Cenník zdravotných výkonov

Vstupné komplexné vyšetrenie

Ide o vstupné komplexné vyšetrenie klienta – fyzickej osoby (tzv. samoplatcu), ktorá nie je verejne zdravotne poistená, t.j. osoba, ktorá nemá nárok na úhradu zdravotnej starostlivosti v rozsahu ustanovenom zákonom č. 577/2004 Z. z. o rozsahu zdravotnej starostlivosti uhrádzanej na základe verejného zdravotného poistenia a o úhradách za služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti v znení neskorších právnych predpisov.

Cena: 30€

Kontrolné vyšetrenie

Ide o kontrolné vyšetrenie klienta – fyzickej osoby (tzv. samoplatcu), ktorá nie je verejne zdravotne poistená, t.j. osoba, ktorá nemá nárok na úhradu zdravotnej starostlivosti v rozsahu ustanovenom zákonom č. 577/2004 Z. z. o rozsahu zdravotnej starostlivosti uhrádzanej na základe verejného zdravotného poistenia a o úhradách za služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti v znení neskorších právnych predpisov.

Cena: 10€