O nás

Milí klienti,

dovoľte mi predstaviť Vám „ new story of NESTORY„ jeden z mojich splnených snov, pretavený do reality v podobe vzniku vlastnej kliniky s názvom NESTORY medical centre. Špecializujeme sa primárne na diagnostiku a liečbu vypadávania vlasov pomocou konzervatívnej terapie i transplantácie. Súčasne poskytujeme služby estetickej medicíny a dermatológie. Nachádzame sa v krásnom prostredí Šafranovej záhrady na Vojvodskej 8 v Košiciach. 

Za zrodom centra stoja moje 12-ročné skúsenosti s transplantáciou vlasov. Svoju cestu som začala štúdiom na Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe.  Napriek prvotnej túžbe stať sa pediatričkou, som nakoniec získala atestáciu z oblasti dermatovenerológie. Mojím prvým pracoviskom sa stala Krajská nemocnica v Karlových Varoch. Cenné skúsenosti som však nadobudla aj pri zákrokoch vo Fakultnej nemocnici Motol. Sériu pracovísk predatestačnej prípravy som zakončila na súkromnej klinike v Prahe. Práve tam som sa začala aktívne venovať korektívnej dermatológii so špecializáciou na diagnostiku a liečbu vypadávania vlasov.

V roku 2010 som absolvovala stáž medicínskej trichológie v Moskve na Lomonosovej univerzite a o rok neskôr kurz transplantácie vlasov automatizovanou metódou v Paríži. V tom čase sme patrili medzi prvých priekopníkov automatizovanej FUE metódy transplantácie vlasov v strednej Európe. Po získaní certifikátu oprávňujúceho vykonávanie transplantácie vlasov pomocou FUE Trans-F.E.R liečebnej metódy som sa súčasne stala jednou z prvých odborníkov na Slovensku.

Problémy s vypadávaním vlasov trápi ľudstvo odjakživa. Postihuje nielen mužov, ale aj ženy či deti v rôznych vekových kategóriách. Strata vlasov nie je síce život ohrozujúci stav, ale vo významnej miere ovplyvňuje psychiku. Kto prichádza o korunu krásy, zväčša stráca aj časť svojho sebavedomia. V našom centre kladieme dôraz na detail a ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Ponúkame presný a na mieru šitý liečebný plán v závislosti od konkrétneho problému. Pri transplantácii vlasov, obočia či brady používame automatizovanú FUE techniku pomocou najmodernejšieho prístroja Neograft 2.0, ktorý je lídrom na trhu. Okrem transplantácie ponúkame možnosť trichopigmentácie, tzv. trichotattoo, kde sa samotné ústia folikulov jednoducho vytetujú. Pomocnú ruku podávame onkologickým pacientompacientom s autoimunitným ochorením, u ktorých je obnova rastu vlasov pri správnom podchytení značne rýchla.

Počas svojej lekárskej praxe som implantovala viac ako milión štepov, vykonala niekoľko tisíc trichologických vyšetrení a aplikovala stovky vlasových mezoterapií. Niet väčšieho zadosťučinenia, ako keď práca dáva zmysel. Pri pohľade na spokojného klienta viem, že som sa rozhodla správne. Verím, že aj pre Vás bude NESTORY medical centre vhodnou voľbou.

Ďakujem a teším sa na Vás.

MUDr. Andrea Nestorová

zakladateľka NESTORY medical centra

Prečo si vybrať nás?

Profesionalita

Vysoká profesionalita s garanciou odbornej úrovne poskytovaných služieb.

Individualita

Individuálny prístup s presným, na mieru šitým liečebným plánom.

Bezpečnosť

Bezpečné a spoľahlivé riešenie zdravotných a estetických problémov.

Technológie

Najmodernejšie technológie a plne vybavené zázemie centra.