Plasma terapia / PRP

Ide sa o revolučnú metódu, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok krvnej plazmy. Výhodou ošetrenia je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o vlastnú krv a nie o cudzorodé látky, práve preto je vhodná aj pre ľudí s vysokým rizikom alergickej reakcie.
Tajomstvo PRP alebo drakula terapie spočíva v tom, že krvná plazma obsahuje rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka začína opäť omladzovať, jazvičky a pigmentácie sa redukujú, nastáva biostimulácia buniek pokožky.
Pred zákrokom sa odoberie malé množstvo venóznej krvi, následne sa procesom centrifugácie odseparuje plazma s krvnými doštičkami. Aplikuje sa vo forme mezoterapie do oblasti tváre, krku, dekoltu, rúk, ako aj do oblasti vlasovej pokožky na zmiernenie padania vlasov rôznej príčiny.
Pred procedúrou sa môže aplikovať anestetický krém, podľa tolerancie klienta. Ošetrenie možno absolvovať celoročne, ideálne aspoň 3-4 opakovania s časovým odstupom.

Informácie o procedúre