Mezobotox

Mezobotox zahŕňa injekčné podanie nízkych dávok botulotoxínu spolu s väčším množstvom mezoterapeutického roztoku (kyselina hyalurónová, vitamíny, minerály, aminokyseliny a iné). Táto zmes sa potom aplikuje do pokožky tváre, aby sa redukovali jemné linky a vrásky, zníži sa činnosť potných, mazových žliaz. Dodaním vitamínov a minerálov do pokožky dochádza k rehydratácii pokožky a výsledkom je hladšia, vypnutejšia pokožka, so stiahnutými pórmi a zároveň zachovanou mimikou. Tvár si zachováva prirodzenú krásu a „nezmrznutý“ vzhľad. Mezobotox je vysoko účinný na ošetrenie tváre, ale aj dekoltu, krku a rúk, ktoré sú tiež častým problémom.

Pred procedúrou sa môže aplikovať anestetický krém, podľa tolerancie klienta. Ošetrenie je vhodné kombinovať s tradičnou aplikáciou botulotoxínu do svalu (napr. na čele, v okolí očí), s klasickou mezoterapiou alebo plazmaterapiou.

Efekt mezobotoxu je dočasný a pre dosiahnutie dlhodobého efektu je potrebné ho opakovať, a to najskôr za 3 mesiace. Nástup účinku je behom 4 dní, plne vyvinutý je do 14 dní. Zákrok sa robí celoročne.

Informácie o procedúre