Cellular Matrix

Ide sa o kombinovanú metódu, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok krvnej plazmy v kombinácií s hydratačným efektom kyseliny hyalurónovej. Výhodou ošetrenia je, že táto kombinácia podporuje dlhšie pôsobenie rastových faktov v koži.

Tajomstvo Cellular Matrix (drakula terapia s HA) spočíva v tom, že krvná plazma obsahuje rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka začína opäť omladzovať, jazvičky a pigmentácie sa redukujú, nastáva biostimulácia buniek pokožky. Zároveň kyselina hyalurónová oživuje a hydratuje pokožku zvnútra.

Pred zákrokom sa odoberie malé množstvo venóznej krvi do špeciálnej skúmavky s kyselinou hyalurónovou, následne sa procesom centrifugácie odseparuje plazma s krvnými doštičkami. Aplikuje sa vo forme mezoterapie do oblasti tváre, krku, dekoltu, rúk, ako aj do oblasti vlasovej pokožky na zmiernenie padania vlasov rôznej príčiny.

Pred procedúrou sa môže aplikovať anestetický krém, podľa tolerancie klienta. Ošetrenie možno absolvovať celoročne, potrebné sú 1-3 opakovania s časovým odstupom.

Informácie o procedúre