Aplikácia kyseliny hyalurónovej

Odstránenie vrások kyselinou hyalurónovou je v súčasnosti najvyhľadávanejšou metódou v oblasti estetickej medicíny. Kyselina hyalurónová je pre telo vlastná a prirodzená látka slúžiaca na omladenie a ako prevencia proti starnutiu kože.

Slúži ako výplň mäkkých tkanív vstrekovaná do kože v rôznych hĺbkach, aby pomohla vyplniť vrásky na tvári, doplniť chýbajúci objem a korigovať črty tváre. Kyselina hyalurónová je dočasný výplňový materiál, pretože ju telo po určitom čase absorbuje. Množstvo potrebného materiálu závisí individuálne- od lokality, želaného efektu a proporcií klienta. Efekt trvá približne šesť mesiacov alebo dlhšie. Cvičenie a aktivity s vysokou intenzitou, ako je manuálna práca, môžu stimulovať cirkuláciu, metabolizmus a skrátiť životnosť výplní.

Kyselina hyalurónová sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože na vyplnenie vrások alebo vymodelovanie v oblasti tváre. Zákrok je mierne bolestivý, preto sa vykonáva podľa želania klienta v lokálnom znecitlivení.  Efekt je viditeľný hneď, finálny výsledok sa však dostaví po cca. 3 týždňoch. Po zákroku klient dodržuje dobrý pitný režim a odporúčania, ktoré obdrží. Po aplikácii klient nie je obmedzený vo svojich bežných ani pracovných činnostiach. Zákrok sa vykonáva celoročne.

Informácie o procedúre